25 травня відбулося засідання виконавчого комітету Веселівської селищної ради

Дата: 26.05.2021 10:26

Фото без опису25 травня відбулося засідання виконавчого комітету Веселівської селищної ради, на якому члени виконкому розглянули такі питання:

Про хід виконання Програми «Безпечне місто»  Веселівської селищної територіальної громади на 2019-2020 роки»; Про хід виконання Програми «Відпочинок та оздоровлення дітей Веселівської селищної громади на 2020-2022 роки»; Про створення постійно діючої комісії з встановлення факту отруєння бджіл на території Веселівської селищної територіальної громади Запорізької області, затвердження  її персонального складу та Положення; Про    надання згоди на проходження малолітніми дітьми психіатричного огляду; Про влаштування неповнолітньої дитини, позбавленої батьківського піклування, 14.06.2004 року народження, на повне державне забезпечення до державного навчального закладу «Веселівський  професійний аграрний ліцей» Міністерства освіти і науки України; Про затвердження персонального складу міждисциплінарної команди для організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах; Про доцільність позбавлення батьківських прав; Про надання дозволу на продаж житлового будинку; Про надання дозволу  на розміщення тимчасових пересувних МАФів, проведення підприємницької діяльності та встановлення режиму роботи.

З  рішеннями виконавчого комітету та поіменним голосуванням можна ознайомитися  на нашому офіційному сайті  в розділі «Архів документів».