Дата: 13.05.2021 17:10

Фото без опису13.05.2021 в Веселівському ХАБі проведено онлайн зустріч з презентації результатів PMCІ та розробки Дорожньої карти розвитку спроможності громади, яку провела координатор USAID програми DOBRE Вікторія Зубкова.

За результатами оцінювання показників органів місцевого самоврядування Веселівська селищна рада отримала базову оцінку 25 балів, що більше ніж середні бали громад учасників 4 когорти (19,2), селищних рад (18,3) та області (24,2). Оцінювання здійснювалося за такими компетенціями: участь громадськості, надання послуг, управління фінансами та бюджетом, лідерство та управління.  Веселівська громада за даними показниками увійшла в п’ятірку лідерів по Україні.

З метою удосконалення роботи органу місцевого самоврядування Веселівській селищній раді поставлено завдання, розробити Дорожню карту покращення спроможності громади, як структурований план заходів, що  дозволить послідовно прямувати роботу до досконалості в управлінні громадою, ефективно планувати час і ресурси громади, розвивати важливі навички для успішного самоврядування та не випускати з уваги важливі напрямки і аспекти.