КОНКУРС ФІЛЬМІВ "ВЕСЕЛІВСЬКА ГРОМАДА ОЧИМА МЕШКАНЦІВ" КЗ "ВЕСЕЛІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Веселівської селищної ради"

Дата: 07.05.2021 08:43

Фото без описуПропонуємо до Вашої уваги переглянути фільм " РІДНА ПЕРША ШКОЛА – ДИТИНСТВА НАШОГО ЗЕМЛЯ!".

Автори фільму: ЛАТИШ Тетяна, ШКЕЛЬ Наталя, ФІЛАТКІНА Юлія, АРТІМ Неля, ОЛЕШКО Михайло, ШЕВЦОВА Тетяна, ДЕЙНЕГА Ірина, МАРЧЕНКО Ірина Коротка

анотація: Учитель торкається до вічності: ніхто не може сказати, де закінчується його важливість.

Школа – вдячна тема для мистецтва. Багато хто з нас черпає натхнення для своєї творчості саме з кіно. Настільки ідеальними й романтичними бувають світлини з минулого. Тож кіно про школу надихає творити, мріяти, удосконалювати, любити педагогічну професію.

Художньо – документальний фільм «Перша рідна школа – дитинства нашого земля!» розповідає про історію створення КЗ «Веселівська ЗОШ І – ІІІ ступенів №1 Веселівської селищної ради». Кінострічка спрямована  популяризувати кіномистецтво, показати зв’язок поколінь, значущість збереження історичної пам’яті, виховання поваги до ветеранів педагогічної діяльності, які зробили вагомий внесок в освіту, важливість діяльності випускників першої школи, їх внесок у соціально-економічний та культурний розвиток Веселівської селищної територіальної громади, виховання інтелектуальної та прогресивної молоді, за якою майбутнє України.

У фільмі викладені матеріали, документи, які мають історичну та культурну цінність: рукописи, світлини, на яких відображені важливі факти щодо створення, будівництва школи, засновників, перших викладачів, педагогічну раду, становлення закладу, сучасне життя, досягнення педагогічного та дитячого колективів.

Ця стрічка призначена для глядачів, які ніколи не повинні забувати, що школа – це не тільки навчання, це важливий період життя і становлення людини.

Школа – це те, що залишається, коли все забувається…Бажаємо Вам приємного перегляду!