Дата: 06.05.2021 17:46

Фото без опису14.05.2021 р. о 10.00  в приміщенні селищного будинку культури та дозвілля відбудеться позачергове засідання 7 сесії селищної ради VIIІ скликання.

позачергової сесії 8 скликання

14.05.2021                                                                   10.00

1. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Єрошиній О.О.

Доповідач: Карпенко Володимир, начальник відділу земельних відносин

2. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бабінському В.В.

Доповідач: Карпенко Володимир, начальник відділу земельних відносин

3. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бабінському В.Я.

Доповідач: Карпенко Володимир, начальник відділу земельних відносин

4. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Боруті Н.А.

Доповідач: Карпенко Володимир, начальник відділу земельних відносин

5. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Григоренко О.В.

Доповідач: Карпенко Володимир, начальник відділу земельних відносин

6. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Григоренку С.М.

Доповідач: Карпенко Володимир, начальник відділу земельних відносин

7. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кізіловій В.О.

Доповідач: Карпенко Володимир, начальник відділу земельних відносин

8. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Калабухову Є.О.

Доповідач: Карпенко Володимир, начальник відділу земельних відносин

9. Про надання згоди на розроблення технічної документації  із землеустрою щодо поділу  та об’єднання земельної ділянки гр.Когуту Е.В.

Доповідач: Карпенко Володимир, начальник відділу земельних відносин

10. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Менжинському О.Л.

Доповідач: Карпенко Володимир, начальник відділу земельних відносин

11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Немировському А.О.

Доповідач: Карпенко Володимир, начальник відділу земельних відносин

12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Опанасенку М.О.

Доповідач: Карпенко Володимир, начальник відділу земельних відносин

13. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Опанасенко Л.О.

Доповідач: Карпенко Володимир, начальник відділу земельних відносин

14. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Підвисоцькій С.В.

Доповідач: Карпенко Володимир, начальник відділу земельних відносин

15. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Помозовій О.М.

Доповідач: Карпенко Володимир, начальник відділу земельних відносин

16. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Селівончик Л.П.

Доповідач: Карпенко Володимир, начальник відділу земельних відносин

17. Про приведення права приватної власності на земельну ділянку у відповідність до вимог чинного земельного законодавства

Доповідач: Карпенко Володимир, начальник відділу земельних відносин

18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

для передачі у власність гр.  Шевченку В.Г.

Доповідач: Карпенко Володимир, начальник відділу земельних відносин

19. Про затвердження технічної документації із землеустрою та надання дозволу на розроблення документації із землеустрою

Доповідач: Карпенко Володимир, начальник відділу земельних відносин

20. Про закріплення за комунальною установою «Центр соціальних послуг» Веселівської селищної ради адміністративної будівлі та нежитлових будівель (гаражі) на праві оперативного управління