КОНКУРС ФІЛЬМІВ "ВЕСЕЛІВСЬКА ГРОМАДА ОЧИМА МЕШКАНЦІВ" КЗ "ВЕСЕЛІВСЬКА РАЙОННА РІЗНОПРОФІЛЬНА ГІМНАЗІЯ"

Дата: 06.05.2021 08:05

Фото без описуПропонуємо до Вашої уваги переглянути фільм " ГІМНАЗІЯ - ШЛЯХ ДО МРІЇ ".

Автори фільму: Оператор,  монтажер - Максим Северенко, фотограф, монтажер - Поліна Чорна, консультанти - Галина Філь, Віра Корвегіна, музичний супровід - Ігор Ревтов, диктори - Сергій Волошин, Оксана Волошина. Головний режисер – Оксана Волошина

Коротка анотація: Короткометражний документальний фільм, який створено задля популяризації навчального закладу серед дітей, молоді та батьків. Дана робота ілюструє  шлях розвитку освітньої установи з моменту об’єднання Веселівської гімназії і загальноосвітньої школи №3. Мрії багатьох людей втілились у реальність саме завдяки наполегливості та командній роботі. Сталося багато змін, але немає межі досконалості.

Бажаємо Вам приємного перегляду!