До уваги мешканців Веселівської громади

Дата: 05.05.2021 11:07

Фото без описуУ рамках програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» Програма DOBRE з 05.05.2021р. по 31.05.2021р. представники Веселівської селищної ради будуть проводити опитування жителів громади.

Мета опитування: визначення громадської думки щодо визначення пріоритетних послуг в Веселівській громаді.

Опитування будуть проводити інтерв’юери – представники Веселівської селищної ради.

Результати опитування будуть враховані при прийнятті рішень щодо покращення життя в нашій громаді.

Звіт про результати опитування буде оприлюднений на офіційному сайті Веселівської громади та на сторінці громади у Facebook.

Детальну інформацію про опитування можна отримати за телефоном: 068-068-29-33. Будемо вдячні за участь в опитуванні, ваші відгуки допоможуть визначити пріоритетні послуги в Веселівській громаді.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ:

• ОПИТУВАННЯ Є АНОНІМНИМ
  • Для участі в опитуванні вам НЕ ПОТРІБНО пред’являти будь-які документи. Інтерв’юер може попросити у вас номер телефону, це потрібно для перевірки роботи самого інтерв’юера
  • Анкета заповнюється з ваших слів ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ (відповіді вносяться в телефон або планшет). ПІДПИСУВАТИ НІЧОГО НЕ ПОТРІБНО
  • На вимогу інтерв'юер повинен пред'явити свій паспорт або водійське посвідчення та лист від Веселівської селищної ради, який посвідчує його участь у опитуванні