З 23 по 29 квітня 2021 року в Комунальному ЗДО «Зайчик» Веселівської селищної ради проходив Тиждень безпеки дитини.

Дата: 30.04.2021 18:04

Фото без описуКожний день був тематичним: «День здоров’я», «Сам вдома», «Вогонь – друг або Ворог», «Ми – пішоходи та пасажири», «Екологознайки».

Діти одержували елементарні знання з безпеки життєдіяльності, пригадували та засвоювали правила безпечної поведінки  в різних життєвих ситуаціях, вирішували проблемні і практичні завдання. Було організовано виставку за участю батьків «Безпечне дитинство».                                                                                                                В рамках Тижня безпеки  29.04.2021 року пройшов День цивільного захисту, під час якого був проведений навчальний тренінг з евакуації для працівників та вихованців садочка.