Дата: 26.04.2021 17:02

Фото без опису

Керуючись Порядком проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року № 1094 та на підставі рішення сесії Веселівської селищної ради від 23.04.2021 року № 92  Конкурсна з проведення конкурсу на зайняття посади керівника (головного лікаря) Комунального підприємства «Веселівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Веселівської селищної ради (після проведення державної реєстрації змін до установчих документів - Комунальне підприємство «Веселівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування імені О. М. Колісника» Веселівської селищної ради) повідомляє про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника (головного лікаря) Комунального підприємства «Веселівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Веселівської селищної ради та початок прийому документів для участі у конкурсі.

Про заклад охорони здоров’я: Комунальне підприємство «Веселівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування»  (після Веселівської селищної ради (Адреса: 72202, Запорізька область, смт Веселе, вул. Горького, 2А) – основний напрям діяльності – діяльність у сфері охорони здоров’я, надання первинної та вторинної медичної допомоги.

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів:

1. Повна вища освіта (спеціаліст, магістр) за напрямом підготовки «Медицина», післядипломна спеціалізація за фахом «Організація і управління охороною здоров'я».

2. Вища кваліфікаційна категорія за лікарською спеціальністю.

3. Стаж роботи за лікарською спеціальністю: не менше 5 років.

4. Знання: Конституцію України; акти законодавства, нормативні документи, що стосуються державної служби та місцевого органу виконавчої влади; Укази Президента України, постанови та розпорядження Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, інші нормативно-правові акти, що регулюють розвиток галузі охорони здоров'я; основи медичного і трудового права; концепцію розвитку охорони здоров'я населення України; основи міжнародного та європейського законодавства з питань охорони здоров'я; практику застосування законодавства у межах своєї компетенції; основи державного управління; практику застосування чинного законодавства; основи організації роботи та технологію процесу управління; економічні основи управління охороною здоров'я, демографічну ситуацію в регіоні; специфіку менеджменту і маркетингу в галузі охорони здоров'я;технології інформаційного забезпечення управління, форми та методи роботи із засобами масової інформації; правила ділового етикету; сучасні засоби комунікацій та зв'язку.

Перелік документів, що надаються претендентом для участі у конкурсі:

1. копія паспорта громадянина України;

2. письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади за формою згідно з додатком 1 до постанови КМУ від 27.12.2017 року № 1094;

3. резюме у довільній формі;

4. автобіографія;

5. копія (копії) документа (документів) про освіту, науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційну категорію, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам до керівника закладу охорони здоров’я, а також копію трудової книжки або інших документів, що підтверджують досвід роботи;

6. згоду на обробку персональних даних згідно з додатком 2 до постанови КМУ від 27.12.2017 року № 1094;

7. конкурсна пропозицію обсягом не більше 15 сторінок друкованого тексту в паперовій та електронній формі;

8. довідка МВС про відсутність судимості;

9. медичні довідки про стан здоров’я, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами, затвердженими МОЗ;

10. попередження стосовно встановлених Законом України  “Про запобігання корупції  вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду, за формою згідно з додатком 3 до постанови КМУ від 27.12.2017 року № 1094;

11. заява про відсутність у діях особи конфлікту інтересів згідно із додатком 4 до постанови КМУ від 27.12.2017 року № 1094;

12. підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (відповідно до абзацу першого частини третьої статті 45 Закону України “Про запобігання корупції“).

Документи, крім заяви про участь у конкурсі, подаються в запечатаному вигляді.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації та інші).

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Конкурсна пропозиція може містити проект плану розвитку закладу на середньострокову перспективу (три - п’ять років).

Умови оплати праці: визначаються контрактом

Строк прийому документів: з 27.04.2021 року по 11.05.2021 року

Місце подачі документів: 72202, Запорізька область, смт Веселе, вул. Центральна, буд. 136.

Дата та місце проведення конкурсу: 12.05.2021 року об 11.00 за адресою: 72202, Запорізька область, смт Веселе, вул. Центральна, буд. 136.

За додатковою інформацією можна звернутись за тел. + 380-67-273-39-52 та на електронну адресу: vesele_rada@ukr.net

Конкурсна комісія                                СТАТУТ

Комунального підприємства

«Веселівська  багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування імені О.М.Колісника»