Дата: 16.04.2021 15:46

Фото без опису30 квітня  2021 року в 14-00 годин в селищному будинку культури та дозвілля відбудеться  планове засідання виконавчого комітету.

ЧЕРГА ДЕННА

засідання виконавчого комітету

30 квітня 2021р.                                                                           смт.Весесле

1. Організація забезпечення надання адміністративних послуг через відділ виконавчого комітету «Центр надання адміністративних послуг»

Доповідає : Начальник відділу «Центр надання адміністративних послуг» Тетяна ОВДІЄНКО.

2.Про схвалення звіту щодо виконання  бюджету Веселівської селищної тери-

торіальної громади за І квартал 2021 року

Доповідає : Начальник відділу фінансів Яна МІНАСЯН

3. Про визначення  уповноваженого органу з присвоєння адрес

Доповідає : Начальника відділу розвитку інфраструктури, містобудування, архітектури виконавчого комітету Веселівської селищної ради Максим ВДОВИЧЕНКО.

4. Про розміщення тимчасової стаціонарної споруди для провадження

підприємницької діяльності

5. Про розміщення тимчасової стаціонарної споруди для провадження

підприємницької діяльності

6. Про погодження режиму роботи  об*єкту торгівлі

Доповідає :Головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства  та благоустрою  Світлана ДЕМИДЧЕНКО.

7. Про зміну поштової адреси об’єкта нерухомого майна

8.Про надання одноразової матеріальної допомоги

Доповідає: Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Лариса КОСТЮК

9. Про припинення надання соціальних послуг