Підведено підсумки конкурсу на кращий фільм про розвиток своєї установи, організації, підприємства, або на тему: «Веселівська громада очима мешканця»

Дата: 14.04.2021 16:10

Фото без описуСьогодні, 14 квітня, у Веселівській громаді  підвели підсумки конкурсу на кращий фільм про розвиток своєї установи, організації, підприємства, або на тему: «Веселівська громада очима мешканця».

Конкурс фільмів вперше проходить у нашій громаді.

Ініціатором та організатором конкурсу є Веселівська селищна рада.

Конкурс фільмів створений для формування позитивного сприяння Веселівської селищної територіальної громади, розкриття творчого потенціалу мешканців та поширення позитивних знань про громаду в Україні.

Цей конкурс дав можливість всім бажаючим спробувати себе в ролі режисерів, сценаристів, авторів, операторів, долучитися до створення кіно та отримати яскраві враження від творчого процесу.

Так, на розгляд конкурсного журі представлено 20 короткометражних фільмів за темою: «Кращий фільм про розвиток своєї установи, організації, підприємства" та «Веселівська громада очима мешканця».

Наші мешканці громади надзвичайно талановиті!

Членам журі було дуже важко визначити переможців, оскільки всі фільми - чудові. Вважаємо переможцями усіх номінантів, оскільки вони стали учасниками першого конкурсу фільмів у Веселівськой громаді.

Конкурсне журі високо відзначило талант, креативний підхід та майстерність конкурсантів та  оголосило переможців:

ІІІ місце – КЗ " Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2".

Фільм "Від минулого до майбутнього".

ІІІ місце - КЗ "Маломихайлівський НВК" ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ".          Фільм "Пам'ятники смт Веселе".

ІІ місце  -КЗ "Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Веселівської селищної ради".

Фільм "Рідна перша школа - дитинства нашого земля!".

ІІ місце - КЗ "Веселівська районна різнопрофільна гімназія".

Фільм "Гімназія - шлях до мрії".

І місце - КП "Веселівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування".

Фільм "Заради життя".

Дякуємо всім учасникам конкурсу фільмів. Журі із задоволенням переглянуло всі конкурсні роботи та дуже пишається тим, що мали змогу подивитися на нашу громаду Вашими очима. Вдячні кожній команді, яка знімала відео.

З великим задоволенням повідомляємо, що з сьогоднішнього дня та протягом 17 днів, на офіційному сайті та на сторінці facebook Веселівської громади, буде поступово викладено фільми, що представлені на конкурс.

Бажаємо Вам приємного перегляду!