Сила слова

Дата: 14.04.2021 14:49

Фото без описуЗгадаймо крилату фразу Сократа: "Заговори, щоб я тебе побачив".  Це дуже символічний вислів із глибоким змістом. Мова дається одвіку й довіку, це – спадкоємність не лише в межах роду, а й цілого народу.

Українська мова – це святі скрижалі нашої нації, тому її слід берегти, пишатися нею, завжди пам'ятаючи про її значення, про її рятівну, цілющу, відроджуючу силу.

Саме про силу слова і намагалася сказати учениця 4-А класу КЗ «Веселівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Веселівьскої селищної ради» ЗЛАТА МАРЧЕНКО під час обласного етапу конкурсу ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив». Під час виступу вона розкрила високий рівень власної мовної культури, наявність творчої індивідуальності, показала свої комунікативні здібності та  вміння користуватися живою мовою.

За рішенням журі МАРЧЕНКО ЗЛАТА посіла ІІІ місце серед учнів молодших класів під керівництвом свого наставника – вчителя зарубіжної літератури Марченко Ірини Миколаївни.

Пишаємося своєю талановитою ученицею. Бажаємо успіхів, творчих злетів.

Висловлюємо щиру подяку учителю та батькам за підготовку учениці, а Златі – за майстерне володіння словом та прийомами ораторського мистецтва!

Прес-центр школи