ВІТАЄМО!!!

Дата: 14.04.2021 14:47

Останнім часом он-лайн конкурси набирають все більшої популярності. Так, 11 лютого 2021 року вихованиця КДНЗ №1 «Оленка» Козюра Єсенія прийняла участь у  I етапі Міжрегіонального  фестивалю  ораторського мистецтва в онлайн-режимі «Заговори, щоб я тебе побачив» та посіла почесне 1 місце.

Єсенія представляла нашу громаду на обласному етапі конкурсу в місті Запоріжжя. За підсумками у  категорії серед вихованців закладів дошкільної освіти Козюра Єсенія посіла 3 місце. Колектив дитячого садочку вітає маленьку зірочку та вихователя Даценко Н.М., яка її підготувала з перемогою! Бажаємо творчої наснаги й подальших перемог!!! Нехай збуваються всі заповітні мрії! Ми пишаємось тобою, Єсеніє!

Людмила МІЩЕНКО, завідувач КДНЗ