Весна іде - красу несе. А цій красі радіє все.

Дата: 14.04.2021 14:41

Фото без описуВ.Сухомлинський зазначав, що трудове життя в роки дитинства -  одна з важливих умов формування гармонійної дитини.

Тому, на весні , в нашому садочку « Казка»  - запланована щорічна  акція « Зелена хвиля» . Саме весна дарує нам тепло, затишок , красу пробудженої природи.

Під час акції «Зелена хвиля» ведеться згуртована робота колективу та батьків , щодо упорядкування квітників, висадження квітів та кущів , підготовки ігрових майданчиків до літньої оздоровчої компанії.

Залучаючи дітей до праці педагоги насамперед дбають по їх успішність у дорослому житті та створюють умови для розвитку таких важливих якостей, як самостійність , упевненість у власних силах,  працелюбність , повага до праці інших. Проте, щоб уміння перетворилися на сталі навички, їх необхідно постійно закріплювати в щоденному житті в родині.

Дякуємо тим батькам , які прийняли участь у акції,  поповненні квіткових клумб ,  кущових насаджень та подарувати дітям радість від взаємодії з природою. Адже праця і результати праці повинні супроводжуватися позитивними емоціями.