Добрі справи не залишаються непоміченими – вони як маяки світять тим, хто чекає допомоги.

Дата: 13.04.2021 10:23

Фото без описуПротягом п’яти років гуманітарну допомогу підопічним комунальної установи «Центр соціальних послуг» Веселівської селищної ради надає Християнська церква «Жива віра» на чолі з Пастором С. Папазяном.

Минулого тижня ми отримали чергову допомогу у вигляді одягу б/у– 3500 кг., взуття – 500 кг., дитячих іграшок -500 кг., посуду – 500 кг., приладдя для інвалідів, - 20 шт., приладдя для дітей – 9 шт.

Завдяки співпраці ми маємо можливість своєчасно надавати адресну натуральну допомогу найбільш вразливим верствам населення: пенсіонерам, особам з інвалідністю, самотнім непрацездатним громадянам, сім’ям з дітьми, які перебувають у СЖО та потребують сторонньої допомоги.

Ваша допомога для осіб/сімей, що опинились в складних життєвих обставинах є важливим свідченням небайдужості, доброти та милосердя.

Від імені всіх підопічних та колективу центру соціальних послуг висловлюємо щирі слова вдячності. Нехай Ваше добро повертається до Вас сторицею. Бажаємо Вам усіляких гараздів, здоров’я, процвітання і побільше тепла на Вашому життєвому шляху.

Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю в рамках соціальної підтримки незахищених верств населення нашої громади.

КУ «Центр соціальних послуг» Веселівської селищної ради