ЛЕГКА АТЛЕТИКА

Дата: 13.04.2021 10:03

У неділю, 11 квітня, місто Мелітополь проводив відкриту першість міста з легкої атлетики серед дітей та молоді у трьох вікових групах. На головну арену  міста - стадіон «Спартак» імені Олега Олексенка з’їхались спортсмени-вихованці ДЮСШ з різних куточків  Запорізької області та України.

Брали участь і наші учні ДЮСШ з відділення баскетболу на чолі з тренером-викладачем  Ольгою Тарасенко.

18 наших учасників гідно представили Веселівську громаду, як складову Мелітопольського району. Колесов Макар – учень Веселівської ЗОШ №2 став чемпіоном змагань у бігові на 60 метрів та у стрибках у довжину. Маніца Вікторія з районної гімназії, стала також, чемпіонкою у двох видах – на 100 метрів та у стрибках у довжину. Перепічка Олександра з районної гімназії перемогла у бігові на 400 метрів. Дворазовою чемпіонкою змагань стала учениця з районної гімназії  Тарасенко Даря  - у бігові на 100 метрів та у стрибках у довжину. Другі місця завоювали Філь Максим на 100 метрів - учень гімназії та Бєліков Микита з Веселівської ЗОШ №1 у бігові на 200 метрів. Салкуцан  Валерія з гімназії стала другою на 400 метрів. Треті місця в бігові на 800 метрів завоювали у своїх вікових категоріях  Колесов Тимофій  - учень Веселівської ЗОШ №2 та Піддубний Ілля з Веселівського ліцею.

Поїздка, на важливі для нас змагання, відбулася за рахунок Веселівської  селищної ради.

Юрій Козюра