Дата: 02.04.2021 13:10

Веселівська селищна рада Веселівського району Запорізької області

72202, вул. Центральна, 162, смт Веселе, Веселівський район Запорізька область

Відповідно до «Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я» затвердженого постановою КМУ від 27.12.2017 року № 1094 та рішення Веселівської селищної ради № 1 від 01.04.2021 року «Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника (головного лікаря) Комунального підприємства «Веселівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Веселівської селищної ради, Веселівська селищна рада повідомляє про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади керівника (головного лікаря) Комунального підприємства «Веселівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Веселівської селищної ради (після проведення державної реєстрації змін до назви та статуту підприємства: Комунального підприємства «Веселівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування імені О. М. Колісника» Веселівської селищної ради) у складі 9 осіб.

Пропозиції щодо кандидатів до складу комісії просимо надати до Веселівської селищної ради за адресою: 72202, Запорізька область, смт Веселе, вул. Центральна, 136. Останній день подачі пропозицій 16.04.2021 року.

За додатковою інформацією Ви можете звернутись за телефоном –

06136-2-13-76.