Запрошуємо взяти участь у обласній програмі «Ліси Запорізького краю»

Дата: 31.03.2021 13:50

Фото без описуЛюбити і охороняти рідну природу, обов’язок кожного громадянина нашої держави. На жаль, в останній час природа стає заручником господарської діяльності людини. Щоб запобігти цьому процесу необхідно виховувати дбайливого ставлення до природи у підростаючого покоління.

Вже не перший рік учні нашої школи беруть активну участь у природоохоронних акціях: «Екомарафон», «Посади дерево та збережи його», «Вчимося заповідати». В цьому навчальному році юні краєзнавці взяли участь у обласній екологічній програмі «Ліси Запорізького краю». Діти досліджували старі і меморіальні дерева рідного краю. Члени гуртка КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2» «Екологічне і географічне краєзнавство» посіли ІІІ місце в обласній туристсько-краєзнавчій експедиції «Визначні дерева рідного краю» у номінації «Найстаріше дерево рідного краю».

Акція продовжується.