Перемога в обласному конкурсі з фізичної культури

Дата: 30.03.2021 10:07

Фото без опису17 березня 2021 року проходив обласний конкурс з фізичної культури.
В цьому році, враховуючи карантинні обмеження, конкурс проводився в дистанційному режимі у вигляді відео конференції (пряма відеотрансляція проходження тестів та виконання фізичних вправ).

Під час відеотрансляції учні повинні були виконати теоретичний блок (онлайн тестування) та практичний блок, який складався з наступних вправ: настільний теніс (30 секунд), бадмінтон (30 секунд) та комплексна вправа - CrossFitKids (4 вправи по 30 секунд).

У 2020-2021 н.р. від КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» в цьому конкурсі брали участь – учень 10Б класу Філь Максим та учениця 11А класу Маніца Вікторія. Готували учнів до обласного конкурсу вчителі фізичної культури Сенюков О.Е. та Старостенко В.О.

За підсумками оцінювання членами обласного журі серед 42 учасниць-дівчат Маніца Вікторія, здобувши 99 балів, стала переможцем, посівши
ІІІ місце.

Щиро вітаємо Вікторію та її наставників Сенюкова Олександра Едуардовича та Старостенка Владислава Олександровича з високим досягненням та бажаємо подальших успіхів і перемог!