Тиждень Доброго янгола

Дата: 29.03.2021 09:08

Фото без описуВ рамках атестаційного періоду  з 22.03.2021 по 26.03.2021 року в КДНЗ №1 «Оленка» було проведено методичний тиждень Доброго Янгола. Під час цього заходу педагоги, що атестуються, мали змогу зняти психологічне напруження,  допомагали  один одному виконувати завдання,  обмінювалися досвідом роботи, відкривали у собі нові можливості,проводили дидактичні ігри з вихователями.

Протягом тижня були проведені цікаві та змістовні заходи:

- майстер-клас «Лепбук – як один з аспектів технологій в дошкільній освіті» (вихователь С.ГОРГОПА);

-  показ театралізованої діяльності: «Курочка-ряба», «Колобок» та «Ріпка на сучасний лад» (вихователі Т.САМОЙЛЕНКО, С.ГОРГОПА);

- відкрите заняття з малювання із використанням нетрадиційної техніки «Годування синички» (вихователь САМОЙЛЕНКО Т.).

Для педагогів, що атестуються, вихователем-методистом ІРЗОЮ Людмилою  було  проведено тренінг «У пошуках оптимальних варіантів роботи педагога» та практикум «Можливості творчого потенціалу педагога».

Підсумком методичного тижня було проведення заходу «Педагогічна вітрина «Майстерність без меж», а саме, виставка особистих портфоліо, презентацій вихователів, що атестуються, буклетів, друкованих  посібників, публікацій.

Вихователь нашого закладу ГОРГОПА Світлана прийняла участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Сучасні педагогічні ідеї у сфері роботи закладів дошкільної освіти». Її бінарне заняття з логіко-математичного розвитку та музичного виховання з дітьми старшого дошкільного віку «Подорож до лісу» було  опубліковано у збірнику занять центру прогресивної освіти «Генезум».

Завідувач КДНЗ, Л.Міщенко