Перемога в ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН

Дата: 26.03.2021 10:13

Фото без опису28 лютого проходив ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН. У 2020-2021 н.р. від гімназії на обласному рівні представляла свою науково-дослідницьку роботу на секції «Історичне краєзнавство» учениця 9Б класу Бережна Поліна (керівник – вчитель історії та правознавства Гушуляк С.В.). Тема роботи: «Історія заводу «Продмаш».

В цьому році, враховуючи карантинні обмеження, конкурс проводився в дистанційному режимі у вигляді відео конференції. Захист на секції «Історичне краєзнавство» проходив на базі КЗ ЗОЦТКУМ ЗОР. Під час відео конференції здійснювався постерний захист роботи та надавалися відповіді членам журі на питання за змістом роботи. До роботи також готувався і надавався на розгляд журі мотиваційний лист.

За підсумками оцінювання членами обласного журі Бережна Поліна стала переможцем, посівши ІІІ місце.

Щиро вітаємо Поліну та її наставника Гушуляк Світлану Володимирівну з високим   досягненням та бажаємо подальших успіхів і перемог!