VI КУБОК УКРАЇНИ З МАС-РЕСЛІНГУ ЗНАЙШОВ СВОЇХ ВЛАСНИКІВ

Дата: 26.03.2021 08:02

Фото без опису13 березня 2021 року в місті Мелітополь пройшли змагання з мас-рестілнгу. В змаганнях  прийняли участь спортсмени з різних куточків України, серед яких змагались і спортсмени Веселівської громади.

Бронзові нагороди вибороли: Тарасенко Анна (в.к.-55 кг), Тарасенко Ольга (в.к.-65 кг), Бєліков Микита (в.к.-59 кг). Срібними призерами стали: Тарасенко Дар’я (в.к.-40 кг), Салкуцан Валерія (в.к.-55 кг), Піддубний Ілля (в.к.-65 кг). Переможцями та володарями шостого Кубку України стали:  Кобзєв Анатолій (в.к.-65 кг), Кушнір Олексій (в.к.-80 кг).

Спортсмени щиро вдячні голові Веселівської селищної ради Петру Кіяшку  за допомогу в організації тренувань, пастору ХЦПЄ «Жива віра» Сергію Папазяну та Василю Костяникову за розширену тренувальну базу. Спортсмени продовжують тренування та готуються до нових змагань.