«Виховання статевої культури поведінки у підлітків»

Дата: 22.03.2021 08:19

Фото без описуСлід пам’ятати, що міцна родина,  віра в Бога, повага до матері та  батька – споконвічні цінності українського народу,  а дружна сім’я є головною складовою частиною життя та успішності кожної людини.

В умовах становлення та розвитку державності важливе значення має стан фізичного, психологічного та соціального благополуччя нації. Держава несе відповідальність перед людиною за свою діяльність і зобов’язана ефективно розв’язувати завдання виховання підростаючого покоління — від цього залежить соціально-економічний розвиток суспільства і країни загалом. За підростаючим поколінням — майбутнє, це творчий потенціал, який неодмінно призведе до змін у суспільстві. Ефективність використання даного потенціалу залежить від рівня здоров’я молодого покоління та його способу життя.

З метою формування відповідального ставлення підлітків до власного здоров’я, до статевих стосунків,розуміння психологічних та фізичних наслідків аборту, розширення знань про перехідний вік,статеве дозрівання, про наслідки, психологію статевих стосунків з учнями 8-9 класів КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Веселівської селищної ради» практичним психологом були проведені тренінгові заняття «Виховання статевої культури поведінки у підлітків»

На тренінговому заннятті діти обговорювали на чому повинні базуватися стосунки між хлопцем і дівчиною, що є продовженням стосунків, що може зруйнувати стосунки; які наслідки ранніх статевих відносин,незапланованої вагітності, аборту…

Підлітки отримали інформаційні буклети про ранні статеві стосунки та їх наслідки.

Практичний психолог КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1

Веселівської селищної ради»