Знову разом

Дата: 18.03.2021 17:00

Фото без описуПрийшла весна…І хоча юна леді ще не встигла одягнути найкращу зелено-барвисту сукню і розквітнути пишним цвітом, але небесно-блакитним поглядом і сонячною посмішкою вже почала огортати все і всіх відчуттям пробудження.

Так і у відділенні організації адресної натуральної допомоги та денного перебування «Центру соціальних послуг» Веселівської селищної ради з приходом весни поновили заняття групи за інтересами «Майстрині», «Мереживо», «Співрозмовник», які зустрічаються раз на тиждень. На цьому тижні на занятті групи «Співрозмовник» були обговорені питання: продукти, які поліпшують зір, молитва «Отче наш» - найголовніша у християн та інші. Учасниці групи «Майстрині» займались підготовкою паперових трубочок для плетіння різних виробів до Великодніх свят. Умілиці з групи «Мереживо» вивчають мистецтво в’язання гачком, щоб створювати прекрасні вироби від серветок до предметів гардеробу та іграшок. Під час  занять наші майстрині отримали від начальника Веселівського відділення АТ «Райффайзен банк Аваль» Киреєвої К.А. інформацію про банківські послуги: депозитні програми, пенсійно-соціальні програми та застереження  щодо можливого шахрайства  з банківськими картками.