Боротьба вільна

Дата: 17.03.2021 10:47

Фото без опису12 березня 2021 року в спортивній залі ПКЗ «ДЮСШ» відбувся відкритий турнір  з боротьби вільної серед юнаків присвячений 5-й річниці утворення  Веселівської громади.

У турнірі прийняли участь команди з смт Чернігівки, м.Василівки, смт Якимівки, смт Приазовське, м.Приморськ та господарі килиму команда Веселівської ДЮСШ.

В активі вихованців тренера-викладача Фісуна Станіслава 11 призових місць: І місце – Плакса Данило, Кірєєв Дмитро, Стогній Сергій, Фісун Тарас. ІІ місце – Янковський Вадим, Лісовий Ярослав, Суханов Денис, Сподаренко Микита. ІІІ місце – Галіздра Іван,  Лубік Дар’я, Рибачков Олександр.

Серед здобутків юних борців тренера-викладача Куксова Олександра сім призових місць: І місце – Щербаков Артем, Галицький Дмитро. ІІ місце – Хлопов Філіп, Ейсмонт Олександр. ІІІ місце – Ейсмонт Іван, Шеховцов Євген, Тризна Юрій.

Тренер-викладач Демченко Іван  підготував чотирьох призерів:              І місце – Губенко Єлісей, Остопарченко Данило. ІІІ місце – Шевченко Кирило,  Остопарченко Влада.

Ю. Бєліков