Відкритий урок з предмету «Я досліджую світ» КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст № 2»

Дата: 15.03.2021 13:29

Фото без описуЯк втілювати ідеї в життя? Цю тему досліджували юні здобувачі освіти 2-Б класу КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст № 2» на відкритому уроці 12 березня 2021 року з предмету «Я досліджую світ».

В рамках атестації вчитель Помозова Олена Миколаївна провела сучасний урок, який відповідає всім вимогам Концепції НУШ. Під час уроку вчитель показала майстер-клас з організації та вдалого поєднання різних видів діяльності на уроці, використання сучасних освітніх технологій та ресурсів, створення ситуації успіху на своїх заняттях. Діти поринули у цікавий світ досліджень винаходів видатних науковців, дослідили та склали власну стіну слів «Як втілювати ідеї в життя», отримали величезне задоволення від проведеної роботи. Дякуємо педагогу за високий професіоналізм і любов до дітей.

Адміністрація закладу