БАСКЕТБОЛ

Дата: 11.03.2021 09:02

Фото без описуНапередодні жіночого свята 8 березня у спортивному залі Веселівської ДЮСШ відбулося баскетбольне свято за участю юних спортсменів ДЮСШ – юнаків та дівчат, Дніпрорудненської ДЮСШ (юнаки) та дівчат-випускниць нашої спортивної школи, дворазових чемпіонок Запорізької області 2013 та 2014 років.

У матчі юнаків Веселого та Дніпрорудного перемогу отримали веселівські баскетболісти з рахунком 68:43. Кращим гравцем нашої команди визнано Піддубного Іллю, а у гостей Лосєва Данила. Ось імена переможців: Івов Олексій, Піддубний Ілля, Безсонов Данило, Бєліков Микита, Тарасенко Саша, Колесов Тимофій, Колесов Макар та Сухецький Данило.

У грі  дівчат ДЮСШ та випускниць початок був напружений, але потім досвід та майстерність принесли перемогу дівчатам-студенткам з рахунком 120:62. Кращими в команді ДЮСШ визнана Перепічка Олександра, а у їхніх суперниць Шека Анна. Переможцями стали Тарасенко Ольга, Шило Настя, Шека Анна, Бєлікова Тетяна, Стойкова Ліза та Захарчук Анна.

У рамках програми свята відбувся конкурс трьохочкових кидків. У юнаків перемогу отримав Сухецький Данило з результатом 9 попадань з 15 можливих з нашої ДЮСШ, а у дівчат перемогу святкувала також веселівська баскетболістка Салкуцан Валерія – 9 з 15. Всі переможці отримали кубки, медалі та спеціальні призи. Нагородна атрибутика була придбана за рахунок Веселівської селищної ради.

Михайло Козюра