Перевірка належного надання соціальної послуги догляд вдома на території села Широке

Дата: 11.03.2021 07:58

Фото без опису10 березня 2021 року завідуючим відділенням соціальної допомоги вдома Анною Мельничук була здійснена виїзна перевірка  належного надання соціальної послуги догляд вдома на території села Широке соціальним робітником.

У селі Широке обслуговуються 6 осіб похилого віку. Всі отримувачі соціальних послуг задоволені змістом соціальної послуги, строками її надання та якістю надання. Скарг, зауважень щодо надання соціальної послуги не надходило.

Послуга догляд вдома надається в повному обсязі згідно Державного стандарту, індивідуального плану та договору, укладеного між центром та особою похилого віку.

Соціальний робітник відвідує своїх підопічних 2-3 рази на тиждень, забезпечує  їх продуктами харчування, медикаментами, допомагає по господарству, оплачує комунальні послуги, допомагає в обробці присадибної ділянки та ін.

Задля більш ефективного та  якісного надання соціальних послуг  і відповідності вимогам Державного стандарту та індивідуальним потребам у відділенні соціальної допомоги вдома проводиться два рази на місяць наради та обговорення з соціальними робітниками.

Завідуючий відділенням

соціальної допомоги вдома                    Анна Мельничук