Свято весни, любові та краси.

Дата: 09.03.2021 15:46

Фото без описуПрийшла  довгоочікувана  весна. Разом з оманливим теплом вона принесла перші весняні свята.

Аматори Маломихайлівського сільського клубу та Єлизаветівського центру дозвілля приготували святкові концерти  для  мешканців наших сіл.  Чарівних і милих жінок привітали староста  Деркач Віталій та депутат селищної ради Мацак Володимир. Щирі вітання звучали від ведучих Адажий Валерія  і Дмитра, Кітаєва Кирила та Тусика Ростислава. Вокальні колективи «Співочі серця», «Маків цвіт» та «Червона калина» підготували  до свята новий репертуар. Шаленими оплесками глядачі зустрічали Бабарику Раїсу, Дейнеку Надію, Луценко Євгена. Всі виконавці  дуже вдячні  глядачам, прихильникам нашої творчості за теплий прийом, гарячі оплески  та слова подяки які ми почули  після виступів.

Литвяк І.