Твій вибір – твоє майбутнє

Дата: 09.03.2021 15:38

Фото без описуВ рамках тижня профорієнтації в десятому та одинадцятому класі КЗ «Веселівська ЗОШ І – ІІІ ст. № 2» Веселівською селищною бібліотекою спільно з Веселівською районною філією Запорізького обласного центра зайнятості було проведено профорієнтаційний захід «Твій вибір – твоє майбутнє».

Майбутні випускники дізнались більше про світ професій, мотиви вибору професії та помилки, які допускає молодь при виборі подальшого шляху, які професії затребувані в Україні та в нашій громаді.

Провідний фахівець з питань профорієнтації Веселівської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості Бойчук Ганна Олегівна  розповіла про нові професії, які з’являються, про потреби в спеціалістах певних професій в нашому регіоні, можливості центру в профорієнтаційній роботі.

Одинадцятикласники подивились цікаві відеопрезентації про рідкісні та незвичайні професії світу. Учні ознайомились з літературою, представленою  на книжковій виставці «В твоїй професії – твоє майбутнє».

В 10 класі Бойчук Г.О. було проведено квест – гру, а бібліотекарем юнацької кафедри Веселівської селищної бібліотеки висвітлено питання вибору професії та зроблено огляд літератури.

Сподіваємось, що захід допоможе майбутнім випускникам при виборі свого подальшого життєвого шляху..

Т. Кожевнікова, бібліотекар Веселівської селищної бібліотеки