Святковий концерт до 8 Березня в КЗ «ВЕСЕЛІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ ст. №2»

Дата: 09.03.2021 08:53

Фото без описуНапередодні Міжнародного жіночого дня 8 Березня в КЗ «Веселівська ЗОШ I-IIІ ступенів №2» відбувся святковий концерт, який подарували учні школи.

З нагоди свята, учні підготували для вчителів цікаву концертну програму, насичену різними вокальними, танцювальними та театральними номерами. З найщирішими і теплими побажаннями привітали всіх жінок: мам, бабусь, вчителів з 8 Березня.

Жіноче свято і весна несуть з собою дні погожі. По всій Землі, для всіх людей - Весна і жінка дуже схожі. Зі словами привітань до всіх присутніх звернулась керівник закладу Л.М. Нестеренко. Здоров'я, ніжності, тепла, кохання вам бажаємо, Із першим святом навесні усіх жінок вітаємо!
Жінка як символ розквіту весни уособлює в собі найкращі людські цінності – сердечність, доброту, кохання. У ці святкові дні побажала всім сім’ям міцного здоров’я, благополуччя, миру і надії, гарного настрою, міцного здоров’я, вічної молодості, наснаги, впевненості у завтрашньому дні, нових професійних успіхів і життєвих перемог.

Шкільна Єдина Республіка