«Нас єднають думи Кобзаря»

Дата: 09.03.2021 08:52

Фото без опису9 березня в Україні відзначать чергові роковини від дня народження Тараса Шевченка.

Уже так повелося, що березень – Шевченківський місяць. Дев’ятого березня Тарас народився, десятого – помер. Господь вділив йому небагато – 47 років, із яких 24 припадає на кріпацтво, 10 – заслання, і лише 13 випало поетові прожити, за його ж висловом, «на такій волі, як собака на прив’язі». Проте Шевченко в серцях українців жив і житиме вічно.

У Веселівській селищній бібліотеці оформлено книжкову виставку «Нас єднають думи Кобзаря», присвячену 207-річниці від дня народження великого українського поета Тараса Шевченка.

На виставці представлені біографічні факти з життя поета, поетичні та прозові твори Шевченка.

Запрошуємо усіх бажаючих на перегляд виставки!