Відкритий урок з алгебри у 7 класі КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2»

Дата: 03.03.2021 16:54

Фото без описуСьогодні, 03 березня 2021 року, в КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2» в рамках атестації вчитель математики Сіліфонова Марія Олексіївна  провела відкритий урок з алгебри у 7 класі на тему «Лінійна функція, її властивості та графік».

Педагог продемонструвала високий рівень професіоналізму у використанні соціальних сервісів Веб2.0, поділилася власними педагогічними знахідками, серед яких: інтерактивна дошка Jamboard, освітня платформа Classroom від розробників Google GSuit. Учні мали змогу в онлайн-режимі будувати графіки лінійної функції та досліджувати її властивості. Вдало підібрані завдання спонукали учнів до активної, творчої співпраці. Рівень засвоєння знань учитель перевірила за допомогою тестів, створених на платформі Google. Членами атестаційної комісії І рівня відзначено високий рівень проведення уроку.

Адміністрація закладу