ПІДСУМКИ ПЕРШОСТІ З ФУТЗАЛУ СЕРЕД ЮНАКІВ 2009-2010 РОКІВ НАРОДЖЕННЯ (І ЛІГА)

Дата: 03.03.2021 10:00

Фото без опису28 лютого у спортивному залі с.Заповітного відбулись матчі заключного туру "ПЕРШОЇ ЛІГИ" відкритої обласної першості ГО ВФСТ "Колос" у Запорізькій області з футзалу серед юнаків 2009-2010 рр.н.

Нагадаємо, що на початку розіграшу взяло участь 20 команд. Трохи більше місяця в двох групах ("А" і "В") команди грали за коловою системою (в 1 коло). Після закінчення групового етапу команди, які посіли в своїх групах місця з 1-го по 5-те та з 6-го по 10-е (із збереженням очок між ними), сформували відповідно «Вищу лігу» та «Першу лігу».

В підсумку серед десяти команд "ПЕРШОЇ ЛІГИ" в неймовірній та непередбачуваній боротьбі першу сходинку посіла команда с.Менчикури Веселівської ОТГ (тренер Руслан Мірошник).

Другу сходинку виборола команда "Спартак-10" м. Мелітополь (тренер Олександр Науменко), яка лише за кращою різницею забитих та пропущених м`ячів випередила команду с. Заповітного "Колос-Степной". "Степновці" під керівництвом Ігоря Котика вдовольнились бронзовими нагородами.

На церемонії нагородження головний суддя змагань Кирило Земляков спочатку індивідуальними призами відзначив кращих гравців першості "ПЕРШОЇ ЛІГИ", якими стали: Малофій Лука (ДЮСШ м.Оріхів), Губарєв Єлізар (воротар команди "Dimax-2"), Полегенький Гліб ("Колос-Степной"), Фатінов Тимофій ("Спартак-10"). Кращим бомбардиром, забивши 12 м`ячів, став гравець команди "Руслан" Плющ Вадим. Команда-переможець та призери першості отримали кубки та дипломи, а гравці цих команд були удостоєні медалей та грамот обласного товариства "Колос".

Вітаємо футбольний клуб «Руслан» з новим високим досягненням та бажаємо успіхів у подальшій роботі.

Нижче наведені результати зіграних матчів, поточну турнірну таблицю та список кращих бомбардирів першості "ПЕРШОЇ ЛІГИ":

Спеціаліст з питань молоді та спорту  М. Козюра