Великий син українського народу

Дата: 26.02.2021 13:04

Фото без описуНапередодні святкування 207-ої річниці з дня народження Тараса Шевченка, з метою популяризації творчої спадщини Великого Кобзаря, активізації патріотичного виховання, пов’язаного з іменем видатного митця, у КДНЗ №1 «Оленка» пройшов шевченківський тиждень  «Маленьким – про Великого Тараса».

Під час проведення  Тижня  вихователі підготували різноманітні заходи: тематичні заняття й бесіди «Тарас Григорович Шевченко – відомий українець», «Великий син українського народу»,  конкурси «Як добре ми знаємо Великого Кобзаря». Діти слухали аудіозапис твору  Тараса Шевченка «Реве та стогне Дніпр широкий». У групах було  облаштовано тематичні куточки.

Під час презентації  дошкільнята дізналися де народився і в якій сім’ї ріс малий Тарасик.  Вихованці із задоволенням  представили свої художні роботи за  творами видатного українського поета-митця, які були намальовані під час проведення занять.

Л.Міщенко, завідувач КДНЗ №1 «Оленка».