Відзначення 150-річчя від дня народження Лесі Українки в КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2»

Дата: 25.02.2021 15:07

Фото без описуНі! Я живу! Я буду вічно жити! 25 лютого 2021 року виповнюється 150 років від дня народження всесвітньо відомої літераторки Лесі Українки.

У КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2» пройшли заходи до відзначення ювілейної дати задля популяризації та вшанування творчості письменниці, а саме:

Літературний проект «З любов’ю до Лесі…», який підготувала керівник закладу та вчитель філолог Нестеренко Л.М., учні 5 класу переглянули фільм «Обличчя української історії» та наприкінці уроку були зроблені серця з побажаннями.

У рамках проведення Всеукраїнської бібліотечної акції «Поезія Лесі Українки – джерело невичерпної мудрості та незламної сили духу», учні, вчителі та бібліотекар нашої школи прийняли участь у декламуванні віршів видатної поетеси.

Про Лесю Українку можна багато цікавого розповісти і дізнатися. Бо її життя – героїчна легенда, і її творила вона, перемагаючи важку хворобу, здобуваючи знання самоосвітою і творячи для нащадків таку неповторно прекрасну поезію. Справжня донька Прометея ! Тож знаймо про неї, гордімось нею, берімо все найкраще від неї!!!

Шкільна Єдина Республіка