Програма USAID AGRO
Програма USAID AGRO, метою якої є прискорення економічного розвитку сільських громад, сприяння розвитку більш продуктивних, сучасних та прибуткових мікро, малих та середніх сільськогосподарських підприємств (ММСП), які успішно інтегруватимуться в конкурентні українські та міжнародні ринки на проводить набір на навчання:
1) Практичні інтенсиви Grow up: Agro
Українська асоціація бізнесу і торгівлі (UBTA) у співпраці з Українським центром сприяння інвестиціям та торгівлі (ITFC), ДУ «Офіс з просування експорту в Україні» за фінансування Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) запускають навчальний проєкт «Практичні інтенсиви Grow up: Agro».
Grow up: Agro – це триденний навчальний інтенсив та серія менторських сесій в форматі онлайн, яка допоможе вдосконалити навички управління підприємствами та сприятиме виходу бізнесу на новий рівень.
Навчальна програма розроблена для власників мікро-, малих та середніх підприємств, які займаються виробництвом та переробкою:
• молока та м'яса
• овочів, фруктів та ягід
• кондитерських виробів
• аквакультури
На програму можуть подаватися підприємства, які працюють в Дніпропетровській, Запорізькій, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Харківській, Херсонській та Черкаській областях.
У аплікантів є можливість обрати найбільш зручний час для навчання:
• 25-27 лютого
• 18-20 березня
• 25-27 березня
• 1-3 квітня
Учасники програми дізнаються:
• як побудувати ефективну систему управління компанією (юридичні питання, стратегія розвитку та фінансування діяльності)
• як підвищити конкурентоспроможність підприємств (маркетингова, комунікаційна та SMM стратегія)
• навіщо потрібна сертифікація і як її проходити (екологічні аспекти ведення бізнесу, добровільна сертифікація, Global G.A.P, HACCP)
• як розвивати канали продажів (маркетплейси, інтернет-магазини, торговельні мережі, співпраця на умовах франшизи)
• як вибудувати оптимальну логістику продукції (ланцюг постачання продукції, транспортна логістика, юридичні аспекти контрактної діяльності)
• як знайти спільну мову з іноземними партнерами (бар’єри щодо завоювання іноземних ринків, ведення та супровід переговорів, особливості бізнес-культури зарубіжних партнерів)
Випускники програми, які пройдуть відбір, матимуть змогу взяти участь в менторських сесіях та отримають групові й індивідуальні консультації від менторів проєкту.
Щоб долучатися до "Практичних інтенсивів Grow up: Agro» необхідно заповнити анкету, вказавши бажаний час навчання https://bit.ly/38MoK9G
Участь безкоштовна, окрім сплати благодійної допомоги у розмірі 300 грн, за рахунок якої друкуються навчальні матеріали для учасників.
Не пропустіть унікальний шанс масштабувати свій бізнес та знайти нові канали збуту!
????Деталі: https://www.facebook.com/events/1371283799877166/
2) «Школа птахівника -2021»
ГС Міжрегіональний Союз птахівників та кормовиробників України оголошує конкурс на участь у онлайн-тренінгах для мешканців сільської місцевості, працівників птахівницьких ММСП, представників особистих селянських та сімейних фермерських господарств у секторі виробництва продукції птахівництва (індики, гуси, качки), які прагнуть підвищити рівень знань з бізнес-планування: від розробки ідей до впровадження нових технологій утримання та годівлі свійської птиці. Тренінги проводяться за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО), яка виконується компанією Chemonics International.
Навчання у Школі птахівника відбуватиметься на двох рівнях:
Рівень «Стартап» - програма призначена для мешканців сільської місцевості, які розпочали або планують розпочати фермерську діяльність з розведення індиків, качок, гусей. Для участі заповнюйте анкету: https://forms.gle/YhhKCE16zKWHpzZF6
Рівень «Майстер» - програма призначена для вдосконалення професійних компетенцій і підвищення професійного рівня в рамках наявної кваліфікації фермера-птахівника.
Для участі заповнюйте анкету:. https://forms.gle/qLTNjXzh96BVryCv8
Тренінги проходитимуть у березні -травні 2021 року в форматі Zoom. Загалом 12 днів по 1 годині на день.
Експерти ГС «Міжрегіональний Союз птахівників та кормовиробників України», Державної дослідної станції птахівництва НААН та компанії ТОВ «Гріг Лтд» познайомлять з особливостями бізнес-планування у птахівництві. Під час тренінгу Ви дізнаєтеся про сучасні технології вирощування свійської птиці та цікаві тонкощі розрахунку прибутків у птахівництві.
Ми приготували багато цікавого, тому швидше реєструйтесь
* Участь у тренінгу безкоштовна.
* Кількість місць обмежена.
Анкети приймаються до 18:00, 26 лютого 2021 року.
Учасники, які успішно завершать навчання в рамках тренінгу, отримають приємний бонус - можливість отримувати безкоштовні консультації протягом місяця з питань бізнес-планування.
Деталі: https://www.facebook.com/ptahokormUnion/posts/3650117798407334
????Події тижня від Програми USAID AGRO:
- Тренінг «Шкідники пасльонових культур відкритого ґрунту. Система інтегрованого захисту».
Програма USAID з аграрного і сільського розвитку - АГРО, Асоціація «Ягідництво України» та «Інноваційне фермерство і кооперація» запрошують на тренінг «Шкідники пасльонових культур відуритого ґрунту. Система інтегрованого захисту».
Подія відбудеться 24 лютого об 11.00 у форматі ZOOM в рамках проєкту #ЕФКО.
Тренер: Зіновія Єлінська, науковий консультант з 20-річним досвідом в галузі захисту рослин.
Головними темами онлайн-тренінгу будуть:
• Фенологічні фази розвитку основних шкідників та періоди шкодочинності.
• Моніторин розвитку шкідників.
• Профілактичні заходи для запобігання розвитку шкідників.
• Побудова інтегрованої схеми захисту з використанням ентомофагів,біопрепаратів та хімічних речовин.
Попередня реєстрація на тренінг є обов'язковою і доступна за посиланням http://bit.ly/3scXmcC
Нагадуємо, що цільовими регіонами проєкту #ЕФКО є Запорізька, Дніпропетровська, Харківська, Полтавська, Херсонська, Одеська, Миколаївська та Черкаська області. Виробники цих регіонів мають можливість отримати безкоштовні консультації провідних експертів-практиків.
Щоб приєднатися до проєкту #ЕФКО, необхідно заповнити форму реєстрації http://bit.ly/3o896dp.
За більш детальною інформацією щодо консультацій, а також в разі виникнення будь-яких питань, будь ласка, звертайтесь до нашої команди: +38 067 346 90 58 efco@uaberries.com.ua
Попередня реєстрація на тренінг є обов'язковою і доступна за посиланням http://bit.ly/3scXmcC
????Деталі: https://www.facebook.com/events/450467999445012/
- Зміна клімату: до чого готуватися українській аквакультурі (онлайн вебінар)
Організатори конференції: Програма USAID з аграрного і сільського розвитку АГРО, Бюджетна установа «Методично-технологічний центр з аквакультури»,
Мета вебінару: проінформувати учасників про ризики аквакультури, що є наслідками змін клімату та приклади адаптації української аквакультури до нових умов господарювання.
Вебінар проводиться в on-line режимі.
Програма заходу:
Час |
Тема |
Спікер |
11:00 – 11:20 |
Вплив змін клімату на поширення хвороб у коропівництві.
|
Наталія Матвієнко, доктор біологічних наук, Інститут рибного господарства НААН України |
11:20 – 11:40 |
Практичні рекомендації суб’єктам аквакультури: як адаптувати аквакультурний бізнес до наслідків глобального потепління.
|
Павло Кутіщев, кандидат біологічних наук, доцент, завідувач кафедри водних ресурсів та аквакультури Херсонського державного аграрно-економічного університету. |
11:40 – 12:00 |
Приклади адаптації до наслідків змін клімату в ставковому рибництві на прикладі рибгоспу «Вільшанка» (с. Лозівок). |
Олег Пономаренко, директор ПрАТ «Вільшанка» (с. Лозівок Черкаська область)
|
12:00 – 12:30 |
Час для запитань та відповідей |
За отриманням інформації щодо вебінару звертатися за телефоном: (096) 107-3322, e-mail: elenashkidchenko@ukr.net
????Деталі: https://www.facebook.com/events/421829028896864/
- Перспективи використання IT технологій - інноваційні рішення для плодово-ягідного сектору
Програма USAID з аграрного і сільського розвитку - АГРО, Асоціація «Ягідництво України» та «Інноваційне фермерство і кооперація» запрошують на відкритий вебінар "Перспективи використання IT технологій - інноваційні рішення для плодово-ягідного сектору"
Подія відбудеться 26 лютого об 11.00 у форматі ZOOM в рамках проєкту #ЕФКО.
????Деталі: https://www.facebook.com/events/866804557386116/