ПИШАЄМОСЬ ЗРАЗКОВИМ АМАТОРСЬКИМ КОЛЕКТИВОМ «АТМОСФЕРА», ЯКИЙ ВЗЯВ УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНОМУ ДИСТАНЦІЙНОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ МИСТЕЦТВ “ЗОЛОТЕ РУНО” ГРУЗІЯ, М. БАТУМІ

Дата: 22.02.2021 10:45

Фото без описуЗразковий аматорський колектив «Атмосфера» взяв участь у Міжнародному дистанційному фестивалі-конкурсі мистецтв “ЗОЛОТЕ РУНО” Грузія, м. Батумі, у якому,

серед багатьох були представники з різних країн - Грузії, Білорусі, Казахстану, Китайської Народної Республіки, Латвії.

У номінації «Естрадний танець», «Атмосфера» посіла два третіх місця та три других. У номінації «Вуличний танець» наші танцюристи вибороли два дипломи другого ступеню.

Міжнародний склад журі конкурсу-фестивалю:

1. Малхаз Макарадзе – Грузія

2. Каха Чітаіа – Грузія

3. Рая Бершбаєва – Казахстан

4. Мілена Лейбук – Україна

5. Тарас Магдач – Україна

6. Гіа Гургенідзе – Грузія

7. Тауиржан Рахат – Казахстан

За рішенням журі конкурсу, діти нагороджені дипломами, медалями, кубками, сертифікатом зі знижкою 50% на участь у Міжнародному конкурсі мистецтв, який відбудеться в Грузії у 2021 році.

Захоплюємося творчим талантом та наполегливістю художнього керівника зразкового аматорського колективу «Атмосфера» - Венери Ібатулліної та її талановитими вихованцями.