Міжнародний день рідної мови у КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2»

Дата: 22.02.2021 08:46

Фото без описуНад усі багатства і припливи мод Шануймо мову серцем і вустами. Народ без мови-це вже не народ, Без мови всі ми б сиротами стали.

21 лютого представники всіх націй і народностей відзначають Міжнародний день рідної мови. Уже традиційно в КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2» проходять святкові заходи, присвячені  рідній мові.

Учителями початкових класів було підготовлено цікаві ігри, вікторини, декламування віршів, де дітлахи змогли проявити неабиякі таланти, розум та кмітливість.

Для учнів середньої ланки було проведено вікторину «Мандри в країну казок». Діти із задоволенням згадували казки, пародіювали героїв та шукали чарівні предмети.

Старшокласниками та учителем української мови й літератури Наталією Самофаловою було підготовлено  мовний квест «У пошуках мовних скарбів». Учні із захопленням відгадували ребуси, логічні загадки, розшифровували тексти.

Діти мали змогу відвідати в шкільній бібліотеці виставку «Диво калинове – українська мова», підготовлену бібліотекарем Тетяною Прусенко.

Цей День  української писемності об’єднує дітей, вчителів  і показує високий прояв почуття патріотизму, любові до рідної мови та своєї Батьків-щини.

Шкільна Єдина Республіка