Радісна зустріч

Дата: 19.02.2021 15:19

Фото без описуУ відділенні організації надання адресної натуральної допомоги та денного перебування комунальної установи «Центр соціальних послуг» Веселівської селищної ради 18 лютого поновила свої заняття група «Майстрині»,

де плетуть вироби з паперової лози та яку очолює Наливайко Тетяна Сергіївна. Зустріч учасниць групи після майже піврічної перерви була емоційною, радісною, всі поспішали поділитися своїми новинами, досягненнями у творчості. Потім почали плести свої вироби, на цей раз то був рознос з бортиками та ручками. Наприкінці всі разом попили чаю, поспілкувались на різні теми, обсудили чим будуть займатись на наступному занятті. Три з половиною години у дружньому колі пролетіли миттєво.

Ми запрошуємо всіх літніх людей, які відчувають потребу в реалізації свого внутрішнього потенціалу, втомлених від самотності, якім вкрай необхідне живе спілкування, до нас у Центр соціальних послуг, де ви обов’язково знайдете собі заняття до душі. Ми чекаємо на всіх бажаючих у робочі дні з 8.00 до 17.00 години за адресою: смт Веселе, вул. Пушкіна, 28, (телефон 2-11-54)