Моє богатство – рідна мова

Дата: 19.02.2021 12:52

Фото без описуЯка багата на свята наша планета! Яких тільки свят не відзначає наше людство. Тож дуже приємно, що не залишилася без уваги і мова. Так, 21 лютого відзначаємо Міжнародний день рідної мови.

Для кожного народу дорога його мова. Для нас найріднішою є наша українська. І ніхто  не заперечуватиме, що українська мова за милозвучністю і співучістю – одна з найкращих. Ми, українці, пишаємося своєю мовою, її мелодійністю, чистотою та багатством звуків.

З нагоди цього свята до учнів 4-Б класу  КЗ «Веселівська ЗОШ №1» завітали  бібліотекар Веселівської селищної бібліотеки для дітей Нестеренко Н.В. та шкільний  бібліотекар Бартків Г.П. Свято мови пройшло цікаво і весело. Діти з увагою слухали розповіді бібліотекарів, а також стали активними учасниками різноманітних конкурсів: «Найкращий знавець рідної мови», «Відгадай загадку», «Загублені речі» - треба було відгадати з якої казки. Команда «Смайлики» та команда «Чомусики»  змагалися між собою, показуючи хороші знання з української мови.

Бібліотекар ознайомила учнів з деякими книгами сучасних українських письменників та з відомими українським поетами та письменниками , які є у Веселівській селищній бібліотеці для дітей.

В кінці свята  усі разом складали вірші про мову, добираючи останнє слово другого рядка за змістом в риму.

Бібліотекар Веселівської селищної

бібліотеки для дітей                        Нестеренко Н.В.