До 100-річчя від дня народження Володимира Малика

Дата: 19.02.2021 08:12

Фото без опису21 лютого 1921 року  народився відомий майстер української літератури, талановитий письменник, лауреат чотирьох літературних премій імені Лесі Українки, Г.Скороводи, Т.Шевченка, Панаса Мирного – Володимир Малик.

Читацьке визнання та літературну славу В.Малик здобув завдяки своїм історичним романам - «Таємний посол», «Горить свіча», «Князь Ігор», «Чумацький шлях», «Князь Кий», поезії - «Червоні маки», поемам - «Журавлі-журавлики», «Воєвода-Дмитро», «Месник із лісу».

Юні читачі полюбили його пригодницькі повісті - «Чорний екватор», «Новачок», «Слід веде до моря», «Двоє над прірвою».

Книги Володимира Малика за своєю популярністю в Україні входять до першої п’ятірки рейтингу творів українських авторів.

До 100 – річчя від дня народження талановитого письменника, поета, великого патріота  Веселівська селищна бібліотека підготувала інтерактивний плакат «Співець козацької слави».

Скориставшись посиланням, ви зможете перечитати твори В.Малика.