Формуючи мовну компетенцію у дітлахів, прищеплюємо любов до природи

Дата: 18.02.2021 16:27

Фото без опису17 лютого в КЗ «Веселівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Веселівської селищної ради» пройшов відкритий урок з української мови у  2-А класі на тему «Турботливі друзі(птахи)».

Вчитель початкових класів Головіна Л.Г. вдало поєднала різноманітні методи роботи, реалізувавши основні дидактичні принципи НУШ. Доцільно й уміло  поєднано фронтальну роботу з індивідуальною, колективну з самостійною. Вправно були заохочені індивідуальні здобутки в навчанні кожного учня.

Діти почувалися співавторами уроку, були активними й відповідальними, використовували можливість робити вибір і відстоювати власну позицію, здійснювали пошукову діяльність, висловлювали повагу до чужих поглядів, виявляли взаєморозуміння й взаємопідтримку, були товариськими.

Урок пройшов на високому методичному рівні, був змістовно насиченим, мав значний виховний потенціал. Вчителі закладу, які відвідали урок, дали високу оцінку педагогічної діяльності Головіної Л.Г.