Калейдоскоп професій у Широківському ДНЗ!

Дата: 17.02.2021 16:42

Фото без описуОсвіта завжди орієнтується на майбутнє, адже вчорашні дошкільнята — це сьогоднішні школярі й завтрашні фахівці.

Якими спеціалістами вони стануть, залежить від того, які знання та вміння вони отримають сьогодні, чого прагнутимуть, що вважатимуть головним, а що — другорядним, на кого захочуть бути схожими, яка професія їм сподобається. І не так важливо, яка саме професія стане для них улюбленою, як — чому.

Для того, щоб діти могли свідомо вибирати сферу майбутньої діяльності, вони мають знати якомога більше про різні професії: науковців, службовців, робітничі, інженерні, мистецькі, професії, представники яких стежать за порядком, захищають людей, допомагають їм бути здоровими, вчасно виконувати всі справи тощо.

От і сьогодні, в рамках тижня профорієнтації, у дошкільному підрозділі  КЗ   « Широківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»  відбувся захід присвячений світу професій.  Вихователь розповів дошкільнятам  про світ навколо, про важливість для суспільства праці кожного, про взаємозв’язок фахівців різних професій. Метою заходу було: розширити і закріпити знання дітей про найпотрібніші професії у суспільстві; формувати почуття поваги до праці людей; розвивати вміння співпрацювати один з одним, аналізувати свою поведінку; виховувати почуття відповідальності та  поваги до інших. Найбільший інтерес викликало перевтілення, де вихованці дитячого садочка змогли повною мірою ввійти в  роль певної професії.

Вихователь:   Катерина БЄЛІКОВА