Малюки святкують Стрітення

Дата: 17.02.2021 13:45

Фото без опису15 лютого в дошкільному підрозділі Маломихайлівського НВК, в рамках ознайомлення дітей з українськими національними традиціями, відбулася розвага «Стрітенські вечорниці».

В садочок завітали Зима (завгосп Ірина  Грунська) та Весна (асистент вихователя Марина Шершньова), які влаштували справжнє змагання між собою, а малюки завзято їм допомагали.

Так, в грі «Полатай килимок» діти разом з Зимою латали «проталини» на «сніговому килимку», а під час гри «Весняні промінці» показали свої знання весняних явищ та прикмет.

Впродовж всієї розваги вихованці разом зі своїми вихователями Вірою Синьовою та Валентиною Вестернечан співали пісень, розповідали вірші та танцювали. А наприкінці кухар Вікторія Духніч пригостила всіх печивом у вигляді жайворонків, яке є символом наближення весни. Адже в Україні з давних-давен вважалось, що саме ці птахи на своїх крилах приносять її з далекого краю, проганяють люту зиму.

Вихователь

КЗ « Маломихайлівський НВК « Загальноосвітня школа