КОНСУЛЬТАЦІЙНА ОНЛАЙН ЗУСТРІЧ В РАМКАХ ПРОЄКТУ DOBRE ЩОДО НАПИСАННЯ «СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ВЕСЕЛІВСЬКОЇ ГРОМАДИ»

Дата: 22.01.2021 09:27

Фото без опису21 січня, в рамках реалізації четвертого діагностичного туру проєкту DOBRE, було проведено першу консультаційну он-лайн зустріч, щодо написання «Стратегії розвитку Веселівської громади».

Нам дуже приємно повідомити, що консультантами розпочата робота щодо проведення діагностики умов місцевого розвитку, для подальшого етапу стратегічного планування та актуалізації діючої стратегії. Від імені Фонду Розвитку Місцевої Демократії координатором проекту є Анджей Собчик, консультант з української сторони - Олексій Гаврилов.

26-27 січня заплановано провести першу зустріч з активом громади. Тому активних та не байдужих мешканців запрошуємо доєднатися до роботи шляхом заповнення анкети або проходження онлайн опитування, вся інформація буде розміщуватися на офіційному сайті громади в додатку DOBRE.

Зробимо разом нашу громаду потужною та процвітаючою!!!