Методичне об’єднання вчителів історії та правознавства

Дата: 18.01.2021 15:39

Фото без опису15 січня 2020 року відбулося засідання методичного об’єднання вчителів історії та правознавства  форматі відеоконференції :

«Створення комфортних умов для підвищення доступності та якості освіти, забезпечення можливості дистанційного, індивідуального навчання з використанням електронних освітніх ресурсів у навчальних закладах Веселівської об’єднаної територіальної громади».

Учасників засідання привітала Оксана Дундук, начальник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Веселівської селищної ради

Були розглянуті питання нормативного забезпечення дистанційного навчання. Колеги мали змогу поділилися досвідом роботи на платформі  googleklassroom, як основної для роботи дистанційно. Висвітлені питання інтегрування інших освітніх електронних ресурсів таких як Classtime, LearningApps.org. Проаналізували плюси та мінуси тестів «На урок».

Реалії сучасного життя показали, що освітяни готові до викликів часу, готові працювати в умовах всесвітньої пандемії.