ДО УВАГИ ПІДПРИЄМЦІВ!!!!

Дата: 06.01.2021 08:26

Фото без описуВідділ проектного менеджменту та інвестицій виконавчого апарату Веселівської селищної ради спільно з ініціативною групою «Спілки підприємців Веселівського району» запрошують активних підприємців взяти участь в Програмі «Лідери бізнесу в Україні: сприяння інноваціям та підприємництву» (UBL PIE) Програма спрямована на надання молодим підприємцям, новаторам та бізнесменам з усієї України навичок розробляти інноваційні економічні, політичні та бізнес-рішення.

Програма стажувань задля просування інновацій та підприємництва є програмою професійного обміну, що спонсорується  Урядом США. Це можливість для молодих українських підприємців та інноваторів відвідати США та отримати безпосередній американський досвід. Програма передбачає місячне стажування організоване з урахуванням індивідуальних професійних інтересів та сфер діяльності учасників.

Вимоги до кандидатів:

- громадянство України та постійне проживання на території України;

- вік від 21 до 40 років;

- володіння англійською мовою;

- відповідний досвід та спрямованість на продовження кар’єри  у сферах бізнесу, соціального підприємництва, інновацій, регіонального економічного розвитку та/або технологій.

Детальна інформація та реєстрація за посиланням.