Новорічний ранок «РУКАВИЧКА» у дошкільному підрозділі Широківського НВК.

Дата: 04.01.2021 13:50

Фото без описуНовий рік — свято особливе, його ми чекаємо цілий рік.Кожне свято для дитини – справжнє диво. А Новий рік зі своєю незвичайною, загадковою атмосферою взагалі ні з чим не порівняти. Для дошкільнят особливо яскравою подією цього періоду є ранок в дитячому саду.

30  грудня у дошкільному підрозділі Широківського НВК  для дітей вихователі НВК  організували дитячий новорічний карнавал.   Малюки водили хороводи,  лунали вітання від Дідуся Мороза і Снігурки. Всім надзвичайно сподобалося новорічне дійство  «Рукавичка».  Діти із задоволенням танцювали , розважалися, брали участь у конкурсах.   Вихованці  відчули атмосферу свята, позитивну силу впливу музики, пісні, святково прикрашеної зали та новорічної ялинки. Найбільше захвату та радості завжди викликає прихід Діда Мороза та Снігуроньки  з мішком новорічних подарунків. Дітям сподобалося розказувати вірші біля ялинки і отримувати солодкі  подарунки. Свято вдалося  малюки  були задоволені. Дійсно, Новий рік багатий на подарунки та казки. Усі люди чекають від нього тільки хорошого та доброго.  Після свята діти ще довго фотографувалися біля ялинки та ділилися своїми яскравими враженнями.