Вебінар «Позашкільна освіта у громаді: як зберегти мережу і забезпечити розвиток?»

Дата: 21.12.2020 10:23

16-17 грудня  педагоги позашкільного   комунального  закладу «Будинок дитячої та юнацької творчості»  Веселівської селищної  ради прийняли участь у   Всеукраїнському  вебінарі  на тему «Позашкільна освіта у громаді: як зберегти мережу і забезпечити розвиток?», який  було  організовано та проведено Міністерством освіти і науки України спільно з Міжнародною асоціацією позашкільної освіти та  Всеукраїнською асоціацією об'єднаних територіальних громад.

Учасники вебінару обговорювали основні питання функціонування і розвитку позашкільної освіти у громаді, була представлена  презентація кращих практик  діяльності закладів позашкільної освіти в умовах адміністративно-територіальної реформи.

Дякуємо організаторам за  вебінар.

Директор ПЗК «БДЮТ»

Веселівської селищної ради                              Л. Дубіна