Конкурс «Космічні фантазії» у КЗ «Широківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ»

Дата: 04.12.2020 09:44

Фото без описуПідведено підсумки шкільного етапу  Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії»,  головною метою якого   був розвиток творчих здібностей дітей та підлітків, які захоплюються космічною історією, філософією, мистецтвом.

Більше 30 школярів нашого НВК представили різноманітні роботи у номінаціях «Образотворче мистецтво», «Декоративно-прикладне мистецтво», «Література, журналістика». Світ  мирного Космосу юними творцями був представлений у вигляді яскравих далеких планет, дивовижних прибульців, літаючих неймовірних об’єктів, сучасних ракет, казок про Всесвіт, діалогу Прибульців і Землян, захопливих зіркових пригод.

Роботи учнів, які посіли ІІІ місця, будуть відзначені у навчальному закладі.

Творчі поробки, плакати, вишивки, літературні роботи, що вибороли ІІ та І місце, направлені на ІІ етап конкурсу «Космічні фантазії». Бажаємо  успіхів і перемог!

Ліоніла Струкова, заступник директора з навчально-виховної роботи